Arwen Tour

Antalya Minibüs Transfer – Arwen Tour

Arwen Tour  bir Vip Minibüs Transfer şirketidir Antalya'da yer  almaktadır  . Firmamızı 1992 yılında kurduk, o zamandan beri kendimizi her zaman müşterilerimizin Antalya'ya  seyahatlerinde yardımcı olmaya adadık  ve bu taahhüt sayesinde  Arwen Tour,  Antalya'da araç kiralama pazarında lider bir şirket olarak konumunu pekiştirdi.

Müşterilerimiz, sunduğumuz kişiselleştirilmiş hizmetten ve hiçbir ekstra maliyet olmaksızın her şey dahil ekonomik fiyatlarımızdan her zaman tam olarak memnun kalmaktadır.

Antalya Vip Transfer markası olarak sağlam konumumuz ve başarımız nedeniyle ve artan müşteri talebini karşılamak için filomuza yeni tip araçlar ekleyerek hizmetimizi genişletme kararı aldık. Kalabalık ailelerin veya grupların Antalya'da  tatillerini tek bir araçla geçirmelerini ve böylece bazı masraflardan tasarruf etmelerini sağlayacak 7/9 kişilik minivanlar da dahil olmak üzere  Antalya'yı  ziyaret eden herhangi bir turistin ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

BİZİM AVANTAJLARIMIZ

Teklifimiz

Arwen Tour, 1992 yılından bu yana, yani 30 yılı aşkın bir süredir Malaga'da araba kiralamaya adamıştır ve Antalya Minibüs Transfer – Arwen Tour'da araç kiralamaya karar veren turistlere kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmaktadır . En iyi araba kiralamak istiyorsanız, Albacars en iyi seçenektir.

  • Size Özelleştirilmiş hizmet

Antalya Havalimanı Vip Transfer'de karşılama ve bırakma

  • Aracılar olmadan

Size başka komisyon acenteleri dahil olmadan doğrudan bizimle rezervasyon yapma garantisi veriyoruz.

  • Web Sitemizde Kredi kartı bilgisi almıyoruz

Online ödeme yapmak istemiyorsanız veya kredi kartı ile ödeme yapmak istemiyorsanız en güvenli ve en geleneksel şekilde ödeme yapabilirsiniz.